KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 5555409
nr 555 5409
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Färgetsningar, 2 st, signerade Theddy Skog resp G Lennof, Katarina kyrka, resp Lybska gränd Visby, 34x24 resp 39x29
Utrop:
100 kr
måndag 1 december 2008
kl 18:24:10
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog