ART / Etchings etc / Color etchings 13253427
nr 1325 3427
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. "Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signed, numrerade 111/150. Sheet: 52x60 cm, oramade lösa blad,
COLOR ETCHINGS, "Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad, numrerade 111/150. Bladets mått: 52x60 cm, oramade lösa blad
1000
SEK 700
Monday May 11 2020
at 19:50:13
9/5 07:49:26
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander