KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 7908103

nr 790 8103

Mikael Kihlman

(f. 1953), Sverige

Färgetsningar, 6 st. Mikael Kihlman (f. 1953), numrerade, signerade, ramens innermått: 40x30

Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 12 november 2012
kl 17:38:54

Mikael Kihlman

Läs mer om Mikael Kihlman