KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14424016
nr 1442 4016
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 74/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Bildmått: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 16 juli 2022
kl 08:03:02
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner