KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14477226
nr 1447 7226
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: ca 56x72 cm
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:38:10
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger
nr 1447 7226
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
måndag 7 februari 2022 |
Henry Unger