KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13636210

nr 1363 6210

Färgetsningar

3 st, Disney, Mickey Mouse. Signerad, numrerad 500-upplaga. Motivet: 4x4cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:12:02

26/11 11:29:15 1      Vinnande bud