KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9963203
*
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 18:46:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 08:09:23
1
100 kr
22/11 10:55:23
2
150 kr
23/11 16:36:44
3
200 kr
23/11 18:13:30
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:17
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:02
-
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:35
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:59
-
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:49
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54
*
Färgetsningar
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 08:09:23 | 1 | 100 kr |
22/11 10:55:23 | 2 | 150 kr |
23/11 16:36:44 | 3 | 200 kr |
23/11 18:13:30 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:17 -
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:02 -
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:35
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:59 -
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:49 -
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54