KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9963203
*
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 18:46:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 08:09:23
1
100 kr
22/11 10:55:23
2
150 kr
23/11 16:36:44
3
200 kr
23/11 18:13:30
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:12
*
Färgetsningar
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/11 08:09:23 | 1 | 100 kr |
| 22/11 10:55:23 | 2 | 150 kr |
| 23/11 16:36:44 | 3 | 200 kr |
| 23/11 18:13:30 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:12



