KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15554201
nr 1555 4201
Birgit Skiöld
(1923-1982), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 47x55 ca
Birgit Skiöld-Bird, svensk-brittisk målare och grafiker född 1923, död 1982 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:31:39
13/8 12:44:30
Birgit Skiöld
Läs mer om Birgit Skiöld