KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 17408165

nr 1740 8165

Färgetsningar

6 st, Bernard Louedin (1938-, Venezia Nuda komplett svit om 6 st. Bildmått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm. Signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:39:55