KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13978084

nr 1397 8084

Färgetsning

Stockholm, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 37x60, yttermått inklusive ram: 53x77 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:59:38