KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 5554531

nr 555 4531

Färgetsning

signerad Christine Chagnon, 64/250, stadskärna, 15x15

måndag 1 december 2008
kl 16:00:28