KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12498185
nr 1249 8185
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färgetsning, Groda, 15 / 100 sign. Motivet: 20x12
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:43:45
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson