ART / Etchings etc / Colour etching 13491129
nr 1349 1129
COLOUR ETCHING
Peter Johansson, roe deer. Signed, numbered 14/17, unframed, 31x27,
Peter Johansson, Rådjur. Signerad, numrerad 14/17, oramat löst blad, 31x27 cm
SEK 400
Monday September 28 2020
at 19:59:18
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr