nr 1454 5171
Färgetsning
Per Svensson. Signerad, numrerad 42/100, daterad 74. Bildmått: 38x27cm, bladets mått: 65x50cm, oramat löst blad
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 14 mars 2022 kl 18:16:02
| Tid |
Kund |
Bud |
12/3 20:00:53