KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13914005

nr 1391 4005

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 26/100, daterad 1977, Haskel 135. Oramat löst blad. Motivet: ca 130x88. Bladets mått: 140x96,5 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:07:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander