nr 1152 2617
Färgetsning
Päivikki Kallio, 1998, signerad och numrerad 3/15, motivet: 20x29
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
800 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 11 december 2017 kl 20:56:00
| Tid |
Kund |
Bud |
11/12 19:52:17
100 kr
11/12 20:51:00