KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13978128

nr 1397 8128

Färgetsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 19/30, komposition. Motivet: 12x20, yttermått inklusive ram: 32x42 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:26:31