KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12422048
nr 1242 2048
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 35/60. Motivet: 38x49 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:39:59
12/3 20:21:54
18 mar