KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 10335645
nr 1033 5645
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 40/90, L erable, -73, motivet: 29x21
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2016
kl 18:05:47
23/4 23:37:37