nr 1515 4241
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Bildmått: 31x21 cm, yttermått inklusive ram: 51x37 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 16 januari 2023 kl 20:21:07
| Tid |
Kund |
Bud |
16/1 15:23:59