KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8258523
nr 825 8523
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, p, t, signerad, signerad, 24x22
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 maj 2013
kl 18:00:57
6/5 14:32:49
6/5 17:36:42
150 kr