KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14624201

nr 1462 4201

Färgetsning

Margareta Holter, "Ärlansungar". Signerad, numrerad ea. Bildmått: 14,5x15,5, yttermått inklusive ram: 41x31 cm

Utrop:

300 kr

måndag 25 april 2022
kl 20:27:16