KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12699143
nr 1269 9143
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Liv i hav". Signerad, numrerad 83/160. Signerad, daterad -69,21x24 cm
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
måndag 19 augusti 2019
kl 19:59:08
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde
nr 1269 9143
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
måndag 19 augusti 2019 |
Kristina Munklinde
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.Läs mer om Kristina Munklinde