KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12332387
nr 1233 2387
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Det finstilta", signerad. Motivet: 11x16,5
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:15:17
100 kr
150 kr
200 kr
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde