KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14555423
nr 1455 5423
Gustave Singier
(1909-1984), Belgien
Färgetsning, Signerad, numrerad 77/100, daterad -63. Bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Gustave Singier, bildkonstnär född 1909, död 1984.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:33:20
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr