KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11811349
nr 1181 1349
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färgetsning, Ej signerad, Blå katt, Swedish art edition AB, bladets mått: 42x61
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:01:48
7/5 17:08:34