KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16033070

nr 1603 3070

Åsa Burman

(1953-2002), Sverige

Färgetsning, "Väntetid". Signerad EA-upplaga. Bildmått: 3,5x8,5 cm, yttermått inklusive ram: 18x22 cm

Åsa Burman, svensk bildkonstnär född 1953, död 2002.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:04:46

Åsa Burman

Läs mer om Åsa Burman