KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11535167
*
nr 1153 5167
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsning, 12/85, motivet: 48x38
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 december 2017
kl 20:49:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/12 19:02:41
1
300 kr
18/12 20:15:23
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain soucasse etsningar färgetsning grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54
*
Alain Soucasse
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
nr 1153 5167
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsning, 12/85, motivet: 48x38
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 december 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/12 19:02:41 | 1 | 300 kr |
18/12 20:15:23 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain soucasse etsningar färgetsning grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54