SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Etui 9331154

nr 933 1154

Etui

silver, ryska stämplar, Iwan Sergejewitsch Lebedkin, Moskva 1896-1908, ca 240 g. Reliefdekor av fägeljakthundar. Invändigt förgylld. längd: 11, bredd: 7, 3

Utrop:

6.000 kr

Såld:

3.800 kr

söndag 21 december 2014
kl 20:29:00