KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14928270

nr 1492 8270

Sven Bunnel

(1929-2004), Sverige

Etsningar, 3 st, Signerade, 20& 30-upplaga, yttermått inklusive ram: 60x48 - 68x53 cm

Sven Bunnel, svensk tecknare och grafiker född 1929, död 2004 .

Utrop:

500 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:07:37

Sven Bunnel

Läs mer om Sven Bunnel