KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13693033
nr 1369 3033
Etsningar
2 st, Stockholmsmotiv. Ej signerad. Motivet: 22x41-30x34cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:44:52
150 kr