KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 5555651

nr 555 5651

Etsningar

2 st, signerade Magaard resp spegelmonogram, lantgård resp torgvy, 32x40 resp 16x13

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2008
kl 18:45:44

1/12 16:20:51 1      Vinnande bud