ART / Etchings etc / Etsningar 5417589

nr 541 7589

Etsningar

Lenght: ()

2 st signerade, Emil Johansson Thor 1926 +1924, 16x20, 16x19

300

SEK 300

Monday September 15 2008
at 16:08:18

14/9 16:21:10 1      Vinnande bud