KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9963202

nr 996 3202

Etsningar

6 st, signerade, 350-upplaga, ramens innermått: 23x20

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 november 2015
kl 18:44:37