KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13567119

nr 1356 7119

Lucio Del Pezzo

(f. 1933), Italien

Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 44/90, oramade lösa blad. Bladets mått: 50x65 cm

Lucio Del Pezzo, italiensk bildkonstnär född 1933.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:23:39

Lucio Del Pezzo

Läs mer om Lucio Del Pezzo