KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13051053

nr 1305 1053

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Etsningar, 3 st, Triptyk. Signerad, numrerad 81/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:24:03

31/1 18:32:42 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner