KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13669128

nr 1366 9128

Lars Melander

(f. 1939), Sverige

Etsningar, 5 st, Oramat löst blad. Signerade, bladets mått: 60x42 - 69x50 cm

Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

måndag 14 december 2020
kl 18:22:41

Lars Melander

Läs mer om Lars Melander