KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar, kopparstick 17409050
nr 1740 9050
Etsningar, kopparstick
14st, i mapp, oramade lösa blad. Signerad. Längd: 24-41cm. Höjd: 18-28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:46:29
100 kr
Etsningar, kopparstick
nr 1740 9050
Etsningar, kopparstick
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 17 november 2025 |