KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14513346
nr 1451 3346
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 11st, Signerad, numrerad 8/110, Stockholmsmotiv, 13x15cm, yttermått inklusive ram: 27x33cm
Kondition: en tavla trasigt glas.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:26:30
26/2 15:58:17
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg