KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17132053
nr 1713 2053
Etsningar
5 st, Gerhard Albe (1892-1965), Sverige. Signerad, marina, yttermått inklusive ram: 30x40-35x50 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:55:46
14/7 15:09:40
Etsningar
Kondition: slitage, skador
nr 1713 2053
Etsningar
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 14 juli 2025 |
| 14/7 15:09:40 | 1 | Vinnande bud |