KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13846001

nr 1384 6001

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 83/100 respektive 21/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:01:41

12/3 20:55:45 1      Vinnande bud

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel