KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13846060
nr 1384 6060
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 2 st, Triptyker. Signerad, numrerad 3/50, yttermått inklusive ram: 33x73 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:31:58
15/3 16:50:35
100 kr
15/3 19:25:34
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe