KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11649350

nr 1164 9350

Etsningar

4 st, Efter Zorn, motivet: ca 22x16

Kondition: osignerade

Utrop:

2.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 februari 2018
kl 19:51:06

18/2 14:27:06 1      Vinnande bud