KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16327114

nr 1632 7114

Etsningar

2 st, E. Hällgren. Signerade, kolorerade, Klara sjö, Nyköping slott, yttermått inklusive ram: 34x40,48x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 juli 2024
kl 20:35:12