nr 1512 4068
Etsningar
5 st, bland annat Harald Sallberg. Signerade. Bladets mått: 30x23-52x34 cm, oramade lösa blad
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 19 december 2022 kl 20:29:00
| Tid |
Kund |
Bud |
19/12 17:40:42