KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14623065
nr 1462 3065
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 32x41, yttermått inklusive ram: 39x50 cm
Kondition: 1 st fuktskadad
Utrop:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:42:17
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund