KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 3594163
nr 359 4163
Etsningar
4st, 26x19, 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 maj 2005
300 kr
400 kr
400 kr
ledande budet*