nr 1417 7596
Etsning
vy över Stockholm. Bildmått: 23x33, yttermått inklusive ram: 39x49 cm. Ej signerad
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 6 september 2021 kl 18:36:05
| Tid |
Kund |
Bud |
5/9 14:16:44
100 kr
5/9 19:51:57