KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14177596

nr 1417 7596

Etsning

vy över Stockholm. Bildmått: 23x33, yttermått inklusive ram: 39x49 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 september 2021
kl 18:36:05

5/9 14:16:44 1      100 kr
5/9 19:51:57 2      Vinnande bud