KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16406155

nr 1640 6155

Torsten Renqvist

(1924-2007), Sverige

Etsning, "Siluetten, Skymning". Signerad, numrerad 30/65, daterad -64. Bildmått: 24,5x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 september 2024
kl 20:52:01

2/9 19:40:38 1      Vinnande bud

Torsten Renqvist

Läs mer om Torsten Renqvist