KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11394244
nr 1139 4244
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, torrnål, Börje Sandelin (1926-1970), 13/25, signerad, motivet: 23x18
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:44:18
13/10 14:35:35
23 okt
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin